Rádio Jerevan pomáhá s diplomkami

Není člověk ten, komu by nemohlo pomoci rádio jen. Ale přesně od toho tu je.

Studenti si stěžují, že moderní systémy poznají nejen opsanou diplomovou práci, ale i práci, kterou napsala umělá inteligence. Ovšem pokud práci sepíší odborníci rádia Jerevan, zaručeně projde. Rádio Jerevan je vždy původní a moderní systémy nejsou schopny rozpoznat umělou blbost.


Platí totiž Jerevanův zákon, který říká, že ani nejvýkonnější počítač světa nemůže stačit na nekonečnou blbost.


Studentka P. Bezručová z Ostravy posílá dlouhou žádost o pomoc:


„Milé rádio,


rozhodla jsem se vystudovat fakultu spravedlivého antirasismu. Přišla mi taková jednoduchá. Nevýhodou je, že to mám z domova 4 hodiny vlakem, ale zase na druhou stranu se to prý dá v té Plzni vystudovat za víkend. Pro udělení titulu docentka antirasismu s širokým uplatněním ve státní správě potřebuji sepsat diplomovou práci o minimálním rozsahu dvě věty. Můžete mi prosím pomoci a poslat alespoň jednu větu?”


Rádio Jerevan:


„Milá slečno, s radostí. Na spravedlivý antirasismus tady máme šest plzeňských odborníků. Tady je polovina tvé diplomky: S rasismem se podle nejnovějších sociologických poznatků nejlépe vypořádáme tak, že lidé, kteří s otroctvím nikdy neměli nic společného, se budou neustále omlouvat lidem, kteří několik generací zpět žádnými otroky nebyli. A jako bonus ti přidáváme i větu druhou, jakési monumentální vyvrcholení logicky vystavěného textu: Všichni se budou mít rádi.”


Ze samotného nebe volá George Orwell:


„Milé rádio,


možná mě znáte. Napsal jsme takové ty romány o zvířátkách na farmě nebo ten o číslech. Nudím se tady nahoře a chtěl bych napsat nějakou novou knihu. Poradíte mi, jak by se měla jmenovat?”


Rádio Jerevan:


„Milý Georgi, poradíme. 2023.”



Zdravotní rada ministerstva zdravotnictví zaslala kurýra na elektrokole:


„Milé rádio, dostáváme zprávy, že dramaticky stoupá počet jednookých dětí. Nevíte, proč?”


Rádio Jerevan:


„Milá rado, víme. Po odvysílání nějakého filmu s Johny Deppem se řada dětí začala cítit jako piráti. No a doktoři nabídli řešení, takový komplexní balíček, v rámci kterého dětem vypíchnou jedno oko, uříznou levou nohu pod kolenem a místo pravé dlaně jim přišijou kovový hák.”


„Všichni jsou nadšeni. Sociologové jásají, neboť jedině tak se děti mohou ztotožnit se svojí identitou. Firmám stoupl odbyt umělých nohou a háků, který nahradí výpadek prodeje vakcín. Pirátské organizace zahájily mohutnou kampaň na obranu dětských práv. Úřady evidující a sčítající genderové a jiné identity mohou přijímat nové úředníky.”


„A co děti? Mají si na co hrát.”

Každý týden email s novými články:

OdebíratPřispět

Minule jsme psali

Největší hrozba pro rádio Jerevan

Mohlo by vás zajímat

Jak poznat chytré lidi